Božští koně na CZ howrse:

Ouranos a Gaia

Ouranos a Gaia jsou jedineční božští koně - jsou původci všech ostatních koní ve hře.

Vzácní koně

Ametyst je božský kůň, díky kterému Vám přiletí UFO krátce poté, co ho uložíte ku spánku. Nejšťastnějšímu hráči přinese diamant, ti ostatní obdrží růstový bod. Pro vylepšení jeho dovedností lze využít diamanty. Ametyst je neprodejný a nedá se rozmnožovat.

 

Nefrit Vám dá diamant pokaždé, když se probudí s dovedností alespoň o jeden bod větší (nebo stejnou) než 0. V praxi to znamená, že pokud se Nefrit probudí se třemi dovednostmi vyššími nebo rovnajícími se 0, dostanete 3 diamanty. Jeho dovednosti mohou být i záporné a nemohou být navýšeny diamanty. Je neprodejný a nedá se rozmnožovat.

 

Perla je božský hřebec. Pokaždé, když se zúčastní lekce, existuje pravděpodobnost, že jeho majitel nalezne diamant. Pro vylepšení jeho dovedností lze využít diamanty. Je neprodejný a nedá se rozmnožovat.

 

Ruby každé narozeniny vydělá majiteli 5 diamantů. Jelikož stárne po měsíci (díky Vodě mládí), za 24 dní Vám vydělá 10 diamantů, což je jako 1 pas. Pro vylepšení jeho dovedností lze využít diamanty. Ve dnech, kdy Ruby nevydělává diamanty o malý kousíček povyroste. Ruby je neprodejný a nedá se rozmnožovat.

 

Safír Vás po probuzení požádá, abyste ho navštívili na stránce jiného hráče. Pokud ho poslechnete, Safír Vám dá diamant, pokaždé když jeho věk v měsících bude sudé číslo a 1000 Equus když jeho věk bude liché číslo. Pro vylepšení jeho dovedností lze využít diamanty. Safíra nelze prodat, ale může se rozmnožovat s božskou klisnou Smaragd (avšak pouze jednou) a jejich potomkem je Topaz.

 

Smaragd je božská klisna, je možno ji připustit božským hřebcem Safír. Jejich potomkem je Topaz. Pro vylepšení jeho dovedností lze využít diamanty. Smaragd nelze prodat.

 

Topaz je potomek Smaragd a Safíra. Rodí se s dovednostmi 1200, Kamenem mudrců a Vodou mládí. Je neprodejný a nemůže se rozmnožovat. Svému majiteli nepřináší výhody. Pokud mu ale pogratuluje jiný hráč, má možnost získat diamant nebo 50 equus. Denně můžete pogratulovat pěti Topazům (kliknutím na ikonku v levém sloupečku, vedle „Dát jablko“). Má i svůj vzhled pro hříbě.

 

Diamant se objevil hráčům, kteří nasbírali všechny ostatní vzácné božské koně (Ametyst, Nefrit, Perla, Ruby, Safír, Smaragd, Topaz). Hráč nesmí chovat více než jednoho Diamanta. Je prodejný, ale nedá se rozmnožovat. Pro vylepšení jeho dovedností lze využít diamanty.

 

Quartz Vám může najít diamant, když ho poprvé v daném dni dáte na louku. Můžete použít diamanty pro vylepšení jeho dovedností.

 

Amber Vám po probuzení může dát diamant. Lze použít diamanty pro vylepšení jeho dovedností.

 

Opál Vám může najít diamant, když ho poprvé v daném dni dáte do boxu. Můžete použít diamanty pro vylepšení jeho dovedností.

 

Achát je cenný kůň. Tlačítko tuřínu se může změnit na diamantové tlačítko, díky čemuž budete mít příležitost získat jeden diamant. Jeho dovednosti můžete zlepšit pomocí diamantů.

Sluneční soustava

Saturn patří mezi koně ze Sluneční soustavy. Můžete ho vzít na vyjížďku po Mléčné dráze, abyste navýšili jeho dovednosti.
Za úplňku Vám přinese 5 diamantů, pokud jste se přihlásili alespoň jednou za poslední 3 dny. Je neprodejný a nemůže se rozmnožovat.

 

Mars patří mezi koně ze Sluneční soustavy. Můžete ho vzít na vyjížďku po Supernově, abyste navýšili jeho dovednosti. Pokaždé když získá 20 dovednostních bodů, získáte 1 diamant. Je neprodejný, lze se rozmnožovat (připuštění Venuše).

 

Jupiter patří mezi koně ze Sluneční soustavy. Vezměte ho na vyjížďku do Vírové galaxie, abyste navýšili jeho dovednosti. Pokaždé, když vyhraje 2 soutěže v jeden den, přinese Vám 1 diamant. Je neprodejný a nemůže se rozmnožovat.

 

Merkur patří mezi koně ze Sluneční soustavy. Vezměte ho na vyjížďku do černé díry, abyste navýšili jeho dovednosti. Pokaždé, když datum bude prvočíslo, přinese Vám 1 diamant, pokud jste během předchozích 3 dnů přihlásili. Je neprodejný a nemůže se rozmnožovat.

 

Neptun patří mezi koně ze Sluneční soustavy. Vezměte ho na vyjížďku kolem Pluta, abyste navýšili jeho dovednosti. Neptun Vám přinese 3 diamanty za každých 10 dnů, co jste se přihlásili. Je neprodejný a nemůže se rozmnožovat.

 

Venuše patří mezi koně ze Sluneční soustavy. Venuše je klisna, která může být Marsem připuštěna pouze jednou za život. Jejich potomkem bude Uran. Vezměte ji na vyjížďku na exoplanetu, abyste navýšili její dovednosti.
Pokud nastane nov (fáze měsíce), přinese Vám 5 diamantů, pokud jste se během předchozích 3 dnů přihlásili. Je neprodejná.

 

Uran patří mezi koně ze Sluneční soustavy. Je potomkem Venuše a Marse. Vezměte ho na vyjížďku na Halleyovu kometu, abyste navýšili jeho dovednosti. Je neprodejný a nemůže se rozmnožovat.

 

Země patří mezi koně ze Sluneční soustavy. Země je klisna, která může být Sluncem připuštěna pouze jednou za život. Jejich potomkem bude Měsíc. Vezměte ji na vyjížďku do galaxie Antény, abyste navýšili její dovednosti. Pokaždé, když její syn oslaví narozeniny, přinese Vám 1 diamant. Je neprodejná.

 

Slunce patří mezi koně ze Sluneční soustavy. Vezměte ho na vyjížďku na Hale-Boppovu kometu, abyste navýšili jeho dovednosti. Nabídne Vám diamant, pokud některý z Vašich ostatních koní ze Sluneční soustavy získá diamant. Získat ho můžete, pokud bude vlastnit všechny koně ze Sluneční soustavy (mimo Měsíce). Slunce je možné prodat a připouštět (se Zemí).

 

Měsíc patří mezi koně ze Sluneční soustavy. Vezměte ho na vyjížďku kolem Země, abyste navýšili jeho dovednosti. Měsíc je potomkem Země a Slunce, proto je pro jeho získání nutné vlastnit jeho matku. Měsíc je prodejný.

 

Pluto patří mezi koně ze Sluneční soustavy. Můžete cestovat po galaxii Andromeda a zlepšit tak jeho dovednosti.
Při jízdě v galaxii Andromeda může najít 1 diamant.

 

Io Vám ve dnech, kdy se umístí jako 2. ve 2 soutěžích, dá 1 diamant. Můžete se s ním projet kolem Jupiteru a zlepšit tak jeho dovednosti.

Větrní koně

S Božskými větrnými koňmi můžete jezdit přes oceány a zvýšit tak jejich větrnou sílu nebo přes hory a zvýšit tak jejich dovednosti. Vyjížďky přes planiny zvýší jak jehich dovednosti, tak jeho větrnou sílu.
Pokud je Božský větrný kůň mladší než 3100 let a zároveň dosáhne jeho větrná síla úrovně 100 %, bude moci rozpoutat bouři. Po odeznění bouře získáte dárky, které jsou u nich napsány.
 

Eurus je jedním z božských větrných koní. Po odeznění bouře získáte jeden z těchto dárků:


- Černá orchidej
- Diamant
- nebo nějaké jiné překvapení

 

Boreas je jedním z božských větrných koní. Po odeznění bouře získáte jeden z těchto dárků:


- Pandořina skříňka
- Diamant
- nebo nějaké jiné překvapení.

 

Zephyrus je jedním z božských větrných koní. Po odeznění bouře získáte jeden z těchto dárků:

- Proutek plodnosti
- Diamant
- nebo nějaké jiné překvapení.

 

Notus je jedním z božských větrných koní. Po odeznění bouře získáte jeden z těchto dárků:

- Bonusový balíček
- Diamant
- nebo nějaké jiné překvapení.

 

Caicias je jedním z božských větrných koní. Po odeznění bouře získáte jeden z těchto dárků:


- Hestiin dar
- Diamant
- nebo nějaké jiné překvapení

 

Lips je jedním z božských větrných koní. Po odeznění bouře získáte jeden z těchto dárků:


- Výzva Titánů
- Diamant
- nebo nějaké jiné překvapení

 

Apeliotes je jedním z božských větrných koní. Po odeznění bouře získáte jeden z těchto dárků:


- Balíček harmonie
- Diamant
- nebo nějaké jiné překvapení

 

Skeiron je jedním z božských větrných koní. Po odeznění bouře získáte jeden z těchto dárků:


- Voda mládí
- Diamant
- nebo nějaké jiné překvapení

 

Euronotus je jedním z božských větrných koní. Po odeznění bouře získáte jeden z těchto dárků:


- Kámen mudrců
- Diamant
- nebo nějaké jiné překvapení

 

Iapyx je jedním z božských větrných koní. Po odeznění bouře získáte jeden z těchto dárků:


- Diova hromová tyč
- Diamant
- nebo nějaké jiné překvapení

Lapyx

 

Libonotus je jedním z božských větrných koní. Po odeznění bouře získáte jeden z těchto dárků:


- Slzy Afrodité
- Diamant
- nebo nějaké jiné překvapení

 

Thracius je jedním z božských větrných koní. Po odeznění bouře získáte jeden z těchto dárků:


- Chronův časovač
- Diamant
- nebo nějaké jiné překvapení

Thracius

 

Aeolus je jedním z božských větrných koní. Lze jej získat pouze tehdy, pokud máte všechny ostatní Větrné koně. Je prodejný. Po odeznění bouře získáte jeden z těchto dárků:


- Morpheovy paže
- Diamant
- nebo nějaké jiné překvapení

Aeolus

Vodní koně

Mist je božská klisna, která má schopnost sdílet své dovednosti. Její schopnosti se ze dne na den mění: Jednoho dne bude dobrá ve cvalu, dalšího dne bude mít dobrou výdrž... Může se reprodukovat s Snow a zplodit s ním Ocean. Je neprodejná.

 

Snow je Božský kůň stvořený pro soutěže. Každý Snow má své jméno napsáno barvou označující jeho specializaci: 
• Modrá označuje specializaci na překážkové dostihy.
• Červená je pro koně specializující se na parkurové skákání.
• Zelená označuje klusáky.
• Purpurová je pro koně specializující se na cval.
• Bílý je expertem v drezuře.

Snow je neprodejný.

 

Ocean je synem Snow a Mist. Zdědil sílu po otci a těkavost po matce. Má mimořádné dovednosti. Jeho dovednosti se každým dnem mění, takže je potenciálně dobrý ve všech směrech. Je neprodejný a nemůže se rozmnožovat.

 

Frost je božská klisna, která umí měnit dovednosti. Její dovednosti se mění každý den - jednou bude vynikat ve cvalu, jindy zase ve výdrži atd. Připuštěna může být jen jednou s Ocean a porodí Snowflake.

Každý den můžete rozmrazit Frost na jejím veřejném profilu a zkusit, jestli nenajdete Hypnovu přikrývku. (Pozn.: Podobně jako když gratulujete Topazovi - tlačítko pro rozmražení Frost je vedle tl. pro jablko ;), rozmrazit lze pouze jednu Frost denně.)

1. dne v každém měsíci, když se stránka aktualizuje, bude Frost nabídnuta jednomu z hráčů, který ji rozmrazil během minulého měsíce.

 

Snowflake je synem Frost a Ocean. Jeho dovednosti se mění každý den v závislosti na teplotě: čím nižší teplota, tím silnější Snowflake bude!

 

 

Cascade je božská klisna, která může měnit své dovednosti. Její dovednosti se každý den mění. Jeden den vyniká ve cvalu, druhý den má úžasnou výdrž... Může být jednou připuštěna se Snowflake, díky čemuž se narodí unikátní hříbě Geyser. První den v měsíci bude jedna Cascade nabídnuta hráči, který se přihlásil alespoň ve 20 dnech v uplynulém měsíci.

 

Geyser je potomkem Cascade a Snowflake. Pyšní se úžasnými dovednostmi, které se každý den mění, může tak vynikat v jakékoliv oblasti. Díky teplu, které vyzařuje, zvyšuje Geyser úrodnost luk Vašeho jezdeckého centra každý den jakéhokoliv období, kdy nejsou obdělávány, o 3% (namísto 1% na jaře a na podzim a 0,2% v zimě).

 

 

Mytologičtí

Balios každý 19. den v měsíci nabízí svému majiteli Nyktin balíček pod podmínkou, že byl připojen předchozí den. Pokud majitel koně neodchoval, dostane Nyktin balíček pouze 19. v lednu, dubnu, červenci a říjnu (pokud se přihlásí i předchozí den). Jeho dovednosti se rovněž každý den mírně zvyšují. Balios se nemůže rozmnožovat, ale lze ho prodat. Novému majiteli ale přináší Nyktin balíček jednou za 3 měsíce (leden, duben, červenec, říjen). Vyskytuje se v 5 různých zbarveních .
 

Croesus je Božský kůň, který namísto hnoje produkuje peníze. Každý 13. den každého měsíce získává majitel Croesus 1 pas, pokud byl ovšem den předtím přihlášen. Pokud 13. den připadne na pátek, získává Croesus svému majiteli 2 pasy. Je prodejný a nedá se rozmnožovat.

 

Každý měsíc se jeden z koní pojmenovaných Croesus Junior promění v Croesa.

 

 

Grani je božský kůň, který povstává z popela jako fénix. Každý den, kdy není nesmrtelný, se mu zhorší zdravotní stav. Pokud přežije alespoň 30 dní od narození (nebo vzkříšení), získáte 2 diamanty a 20000 Equus za jeho odeslání do Nebe. Můžete ho znovu oživit pomocí Pandořiny skříňky, nebo obnovit jeho zdraví pomocí Černé orchideje. 

Je tu 12 různých Graniů, z toho 2 klisny. Každý Grani se liší znakem na zádi. Majitel všech 12 Graniů má jednou za celou hru možnost na jejich stránce jednoho z nich přeměnit na Palomino Sleipnir, pokud prvního v měsíci bude alespoň jeden každého druhu žít. 

Je neprodejný, ale klisny se mohou jednou připustit s Granim a porodí Graniho. 

 

Xanthos je Božský kůň, který Vás odmění za pohlazení (podobně jako Topaz za gratulaci). Ti nejšťastnější můžou získat Roh hojnosti, ostatní získají +10% energie pro svého (v té době nejmladšího, nedávno narozeného) koně. Je prodejný, ale nelze jej rozmnožovat. Xanthos je taktéž bratrem božského koně Balia.

Xanthos

 

Sleipnir je bájný kůň boha Odina. Tento kůň má 8 nohou místo 4, což mu dává mimořádné schopnosti. Sleipnir je nesmrtelný. Může mít různé barvy srsti. Nemůže se rozmnožovat a nedosahuje žádných umístění, ale může být prodán.

 

Ostatní

Gypse je Božský kůň se zvláštní schopností proměnit se při probuzení zpět v písek. Abyste o něj mohli nadále pečovat, musíte jej obnovit. Pokaždé když je Gypse obnoven, dostává jeho chovatel písek. Tento písek lze použít pro navýšení dovedností. Gypse lze prodat, ale nemůže se rozmnožovat.
 

Arion je božský kůň, který svého majitele obdarovává každý 17. den v měsíci (nebo každé 3 měsíce, jestliže jste ho neodchovali) o Poseidonův balíček, v době, kdy probíhá aktualizace hry. Nutností je se však předešlý den přihlásit.

Každý měsíc může koně získat ten hráč, který vyhrál nejvyšší počet stužek během minulého měsíce, pokud již koně nevlastnil.

Ariona získali hráči Howrse Cupu, jejichž tým se propracoval mezi nejlepší tři. Na naší verzi jej lze získat za stužky nebo v prodejích.

 

Osiris je božský kůň, který Vám každý den dá jeden poklad. Když poškrábete truhlu s pokladem, můžete vyhrát:

  • diamant,
  • Equus,
  • dovednostní body, které můžete použít na Osiris, jak budete chtít.
Osiris
 

Falabella

Hráč vlastnící Falabellu má šanci 1:100 na získání bonusu při registraci jednoho ze svých koní do soutěže. Hráči se 2 Falabellami mají dvě šance ze 100 získat bonus, atd... Bonus má v životě koně účinnost 4 dny; nelze jej kumulovat.

Pozn.: Koníků Falabella je celkem 6, liší se zbarvením a mají různá jména, která ovšem znamenají to samé, jen v jiných jazycích - Petit (francouzsky), Tiny (anglicky), Klein (německy), Chiquitin (španělsky), Малыш (rusky) a 小さな (japonsky) = maličký, droboučký. Falabellu 小さな bylo možné získat pouze v Howrse Cupu - vyhráli ji hráči elitních týmů.

Chiquitin

 

Qilin je božský jednorožec, kterého můžete připustit s kteroukoliv vlastní jednorožkou. Pro připuštění platí stejné podmínky jako u normálních jednorožců. Pokud bude narozené hříbě jednorožec, narodí se s bonusem od Qilin a získá 15 bodů navíc ke všem dovednostem. Za každé uskutečněné připuštění Qilin získá dovednostní body, které můžete použít. Navíc Vám Qilin prvního každý měsíc dá Proutek plodnosti, pokud jste se předchozí den přihlásili.

 

Qilin